Сербія також призупиняє роботи по "Південному потоку"

Понеділок, 9 червня 2014, 12:22

Сербія змушена відкласти роботи по проекту газопроводу "Південний потік" через заяви влади сусідньої Болгарії про призупинення його будівництва.

Про це заявила в понеділок віце-прем'єр і міністр у справах транспорту та інфраструктури країни Зорана Михайлович, повідомляє "РИА Новости".

"Болгарія - це центр. Таким чином, поки не будуть закінчені переговори Болгарії з Брюсселем і Євросоюзу з Росією, стоїмо і ми. Або поки Росія не змінить маршрут. Але в будь-якому випадку і перший, і другий сценарій означають відстрочку робіт в нашій країні", - цитує Михайлович белградська газета "Бліц".

У неділю прем'єр Болгарії Пламен Орешарскі розпорядився призупинити роботи в рамках проекту з будівництва газопроводу "Південний потік" для проведення консультацій з Єврокомісією.

За його словами, роботи припиняються у зв'язку із запитом від ЄК, подальші рішення будуть прийматися залежно від консультацій з Брюсселем.

"Газпром" реалізує проект будівництва газопроводу через акваторію Чорного моря в країни Південної і Центральної Європи з метою диверсифікації маршрутів експортних поставок природного газу. Для реалізації сухопутної частини проекту з Болгарією, Сербією, Угорщиною і Словенією були підписані міжурядові угоди.

Довжина магістрального трубопроводу на території Сербії, згідно з проектом, повинна скласти 422 кілометра, відводів - 158 кілометрів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!