Газопостачання Слов'янська та Краматорська перебуває під загрозою

П'ятниця, 20 червня 2014, 19:06

Газопостачання Слов'янська і Краматорська перебуває під загрозою у зв'язку з великою кількістю пошкоджень інфраструктури і неможливістю проводити оперативний ремонт.

Про це під час круглого столу у Києві заявив голова правління "Донецькоблгазу" Микола Масс, передає УНІАН.

"Ми щодня відновлювали близько 20 пробоїн і розгерметизацій і продовжуємо це робити", - повідомив Масс.

За його словами, через масові поломки "Донецькоблгаз" вже втратив близько 500 тисяч кубометрів газу, а проводити постійний ремонт у цих містах стає все важче у зв'язку з військовими діями і неможливістю поставки туди потрібних для ремонту матеріалів.

"Весь матеріал, який необхідний для ремонту газопроводів, перекрито. Ми не можемо його поставити ні до Краматорська, ні до Слов'янська, де щодня йдуть бої", - сказав Масс.

При цьому компанія поки не зупинила газопостачання цих міст, хоча за оцінками "Донецькоблгазу", в Слов'янську зараз залишилося близько 40 тисяч жителів з 120 тисяч. Також тимчасово зупиняють роботу багато великих підприємств, що істотно знижує об'єми газу, що поставляється.

Ще однією проблемою є збільшення несплати за спожите блакитне паливо, повідомив Масс.

"Представники так званої ДНР сказали, що підвищення на газ з 1 травня не було, і закликали людей його не визнавати. Багато хто з людей взагалі перестали оплачувати. Десь 60% наших споживачів перестали оплачувати за газ", - відзначив він.

Очільник компанії підкреслив, що "Донецькоблгаз" купує цей газ у постачальника і у будь-якому разі повинен розплачуватися з ним за спожите паливо.

Як повідомлялося, у даний час на сході України триває активна фаза антитерористичної операції проти терористичних і бандитських формувань, що фінансуються Росією. У результаті військових дій вже загинуло понад 150 українських військовослужбовців.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!