Росія закрила ще 10 українських банків в Криму

Понеділок, 2 червня 2014, 11:22

Центральний банк Росії ухвалив рішення про припинення з 2 червня діяльності на території Криму і Севастополя 10 українських банків.

Про це йдеться в повідомленні Центробанку РФ, пишуть "Коментарі".

Як повідомляється, робота фінустанов припинена у зв'язку з невиконанням зобов'язань перед кредиторами (вкладниками).

Серед них - банк "Південний" (Одеса), "Укргазбанк" (Київ), "Хрещатик" (Київ), "Український інноваційний банк" (Київ), "Державний експортно-імпортний банк України", Фінбанк (Одеса), "Південкомбанк" (Донецьк), "Єврогазбанк" (Київ), "Піреус Банк МКБ" (Київ), "Брокбізнесбанк" (Київ).

Як йдеться у повідомленні, прийняття російським Центробанком рішення про припинення діяльності на території Криму і Севастополя структурних підрозділів вищевказаних установ є підставою для придбання автономною некомерційною організацією "Фонд захисту вкладників" прав (вимог) за вкладами та здійснення компенсаційних виплат.

Як повідомлялося, наприкінці травня Центральний банк Росії припинив діяльність9 українських банків на території Криму і Севастополя.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.