Тарифи на компослуги зростуть у всіх регіонах України - Гройсман

Четвер, 19 червня 2014, 18:44

Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, зокрема, водо- і теплопостачання, чекає всі регіони України в різних масштабах.

Про це сказав віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКХ Володимир Гройсман, передає УНІАН.

"Очевидно, що Київ не підвищував тарифи вже багато часу і тому таке велике підвищення. Цього можна чекати і в інших регіонах України в різних відсотках, оскільки різна структура виробництва теплової енергії та різний стан справ. Десь може бути підвищення тарифів на 10-15%, а десь 50% і вище", - сказав Гройсман на брифінгу у четвер.

При цьому він нагадав, що разом зі зростанням тарифів уряд вводить механізм компенсацій і субсидій для незахищених верств населення.

"Ви знаєте, що урядом передбачений компенсаційний механізм. При збільшенні вартості послуг відповідно більше людей дістануть можливість і право на входження до програми субсидій", - відзначив Гройсман.

Разом з тим, на питання, чи пов'язане підвищення тарифів на гарячу воду і опалення з високою вартістю російського газу для України, Гройсман відповів ствердно.

"Найбільше це пов'язано з тим, що Росія проводить достатньо агресивну енергетичну політику щодо України з погляду підвищення ціни. Ви знаєте, що ми купуємо газ у Росії плюс є власний видобуток і є ціна, яку встановлює НКРЕ в Україні. Від цього і формується тариф. Тобто, коли складова тарифу змінюється, тоді й може зростати тариф", - сказав віце-прем'єр.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!