Парламент підтримав законопроект про вільну економічну зону Криму

Четвер, 19 червня 2014, 16:38

Верховна рада у першому читанні ухвалила законопроект "Про податковий та митний контроль у вільній економічній зоні Криму та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України".

За відповідний законопроект №4032а авторами якого є Сергій Терьохін, Ксенія Ляпіна та Віталій Немилостивий, проголосував 241 народний депутат.

У пояснювальній записці зазначається, що даний Закон запроваджує вільну економічну зону Криму, визначає особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій частині території України відповідно до статті 13 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України".

Також Закон врегульовує інші аспекти правових відносин між фізичними та юридичними особами, які перебувають на території ВЕЗ Криму та за її межами.

ТЕКСТ ЗАКОНОПРОЕКТУ

Як наголошується, головною метою цього Закону є надання соціально-економічних стимулів для зростання інвестиційної активності, розвитку туристичної інфраструктури та збільшення трудової зайнятості громадян у межах ВЕЗ Криму.

На думку депутатів, він також дозволить підняти ролі територіальних громад Криму та міста Севастополя при вирішенні повсякденних питань їхнього життя.

Також метою Закону є упередження скороченню трудової зайнятості громадян України та падіння їх доходів внаслідок введення в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь репресивних економічних систем інших країн протягом строку їхньої тимчасової окупації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!