Україна і Угорщина обговорили збільшення реверсу газу

Середа, 18 червня 2014, 20:04

Україна і Угорщина обговорили збільшення обсягів поставок газу.

Про це повідомляє прес-служба Міненерго.

Як зазначається, у середу відбувся візит міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана та голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва до Угорщини.

Продан і Коболєв  провели зустрічі з міністром зовнішньої торгівлі та закордонних справ Угорщини Т.Наврачічем та міністром національного розвитку Угорщини М.Шестаком, у рамках яких обговорили актуальні питання європейської енергетичної безпеки та українсько-угорської взаємодії в енергетичній сфері.

"Сторони погодилися щодо доцільності збільшення обсягів поставок газу до України територією Угорщини та якнайшвидшого підписання українсько-угорсько-хорватської Декларації щодо проекту будівництва Адріатичного газового коридору", - повідомляє прес-служба.

Окрім того, у рамках участі у Форумі відбулась зустріч Продана та Коболєва зі Спеціальним посланником та Координатором з питань міжнародної енергетики Державного департаменту США К.Паскуалем та Керуючим директором з енергетики ЄБРР Р.Пуліті.

Під час зустрічі сторони обговорили питання розвитку українсько-американського співробітництва в енергетичній сфері та подальші шляхи підвищення енергетичної безпеки, у тому числі диверсифікації енергозабезпечення України.      

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!