Кабмін визначився, скільки людей працюватиме у Державній фіскальній службі

Субота, 14 червня 2014, 16:34

Кабінет міністрів своєю постановою № 178 встановив граничну чисельність співробітників Державної фіскальної служби, утвореної на базі Міністерства доходів і зборів.

Згідно з документом, опублікованим на веб-порталі уряду, гранична чисельність співробітників становитиме 56,64 тисяч осіб.

Одночасно постанова скасовує раніше оформлену норму, що передбачає розділення співробітників на працівників Державної податкової та Державної митної служб.

Як повідомлялося, на початку березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про ліквідацію Міністерства доходів і зборів і формування окремих податкових і митних органів із підпорядкуванням їх Міністерству фінансів.

Реклама:

Водночас, на початку червня Кабмін опублікував постанову про створення Державної фіскальної служби, яка має об'єднати податкову, митну і фінансову міліцію.

Головою служби було призначено діючого першого заступника міністра доходів і зборів Ігоря Білоуса, а його першим заступником - заступника міністра доходів і зборів, який курирує службу фінансових розслідувань, Володимира Хоменка.

Заступником голови Держфінслужби Кабмін призначив Анатолія Макаренка, який раніше очолював Державну митну службу.

Чисельність співробітників Міндоходів раніше становила близько 57 тисяч осіб.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Підпишіться на наші повідомлення!