IFC інвестує 400 мільйонів проекти в Україні

Четвер, 12 червня 2014, 16:00

Міжнародна фінансова корпорація має намір у 2014 році інвестувати у проекти в Україні близько 400 мільйонів доларів, половина з яких буде направлена на розвиток агробізнесу.  

Про це повідомив керівник регіонального представництва IFC в Україні і в Республіці Білорусь Руфат Алімандаров, пише "УНІАН".

"Щодо планів на майбутнє. Ми вже оголошували з групою Світового банку, що плануємо інвестувати до 3,5 мільярда доларів в економіку України. Це за 2014 календарний рік. Туди також входить частка IFC. Порядок цифр - від 300 до 400 мільйонів доларів, - сказав Алімандаров - Агросектор для нас пріоритетний. Тому, думаю, більше половини".

Також Алімандаров повідомив, що у зв'язку зі складною політичною і економічною ситуацією в Україні компанія IFC має намір переорієнтовуватися на короткострокове фінансування проектів.

Реклама:

"Ми бачимо сьогодні великий попит у короткостроковому фінансуванні. Тому що існує гострий брак з ліквідністю, зокрема в банківському секторі. Якщо раніше ми фокусувалися на більш довгострокові проекти, то сьогодні ми бачимо необхідність у короткостроковому обіговому капіталі", - зазначив Алімандаров.

Він додав, що IFC готує нові проекти з банками на предмет надання короткострокової ліквідності, щоб ті, у свою чергу, могли надавати обіговий капітал компаніям різних галузей, зокрема із сільськогосподарського сектора.

Алімандаров розраховує, що такі програми будуть запущені наприкінці літа - на початку осені поточного року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: