Прокуратура виявила в "Укравтодорі" порушень на 133 мільйона

Вівторок, 10 червня 2014, 14:38

За результатами перевірок щодо додержання законодавства підрозділами "Укравтодору" прокуратура виявила порушень на 133 мільйона гривень.

Про це повідомили у прес-службі ГПУ, передає "УНІАН".

Зазначається, що Генпрокуратура внесла подання голові Держагентства автодоріг на усунення порушень, виявлених під час прокурорських перевірок щодо додержання територіальними підрозділами "Укравтодору" законодавства при закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти.

У ході вказаних перевірок виявлено порушення законодавства щодо здійснення державних закупівель при проведенні підприємствами та установами державних закупівель, витрачанні бюджетних коштів у сфері автодорожнього комплексу.

За їх результатами органами прокуратури у сфері транспорту до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про скоєння 46 кримінальних правопорушень, сума заподіяних збитків у яких складає майже 133 млн гривень.

Зокрема, непоодинокими є порушення вимог законодавства щодо допуску до участі у закупівлі суб’єктів господарювання, пропозиції яких не відповідають умовам конкурсних торгів.

Так, прокурорами Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей встановлено, що, незважаючи на невідповідність пропозицій учасників закупівель тендерній документації, службовими особами служб автомобільних доріг у цих областях низку закупівель не скасовано.

Також установлено системні порушення вимог закону у частині заборони зміни істотних умов договору про закупівлю після його підписання.

Вищезазначені порушення призводять до неправомірного вибору переможців торгів, укладання з ними договорів про закупівлю товарів та послуг, які не відповідають технічним характеристикам, та завищення цін на закупівлі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!