Кабмін перенаправив 173 мільйони на енергоефективність

Вівторок, 10 червня 2014, 11:59

Кабмін перенаправив 173,32 мільйона гривень бюджетних коштів, передбачених у 2014 році Мінфіну, Мінекономторгівлі для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження.

Про це йдеться в постанові Кабміну № 165 від 4 червня, пишуть "Українські новини".

Відповідні кошти були передбачені в 2014 році Міністерству фінансів у спеціальному фонді держбюджету за програмою "Реалізація програм допомоги Європейського союзу".

Вони надійшли до спеціального фонду держбюджету від ЄС як другий і третій транш згідно Угоди про фінансування програми "Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії".

Згідно з постановою, 173,32 мільйона гривень будуть спрямовані Мінекономторгівлі на виконання завдань і заходів Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки.

Як повідомлялося, Держагентство з енергоефективності та енергозбереження констатувало, що Україна отримала 15,6 мільйона євро від Європейського союзу на енергоефективні проекти в 2013 році.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!