Японці побудують у Львові завод з виробництва автопроводки

П'ятниця, 23 травня 2014, 09:33

Японська компанія Fujikura, що спеціалізується на виробництві автомобільної електропроводки, почне будівництво заводу у Львові відразу після підписання економічної частини угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Про це повідомив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Сергій Євтушенко під час круглого столу в Києві, передає УНІАН.

"Вони зараз чекають повноцінної реалізації договору про асоціацію з всеосяжною зоною вільної торгівлі і починають будівництво", - сказав Євтушенко.

За його словами, переговори про підписання угоди тривали два роки. Згідно з розрахунками, будівництво заводу повинне зайняти півтора року.

Голова Держінвестпроекту відзначив, що укладення договору з компанією Fujikura є одним з проявів підвищеного інтересу інвесторів до України протягом останніх місяців.

"Україна стає цікавою юрисдикцією, оскільки у нас з'являється договір про поглиблену та всеосяжну торгівлю з ЄС, ми стаємо зручним місцем, де можна організовувати виробництво і хорошу логістику", - сказав Євтушенко.

На його думку, підвищений інтерес інвесторів пов'язаний зі зміною політичної ситуації в Україні, підписанням договору про асоціацію, активною співпрацею з МВФ і в цілому з геополітичним вибором.

"Ми рухаємося в бік найбільшого у світі ринку, де Україна отримає можливість працювати", - підкреслив Євтушенко.

Як повідомлялося, японська компанія Fujikura в середині квітня заявила про плани створити понад 3 тисячі робочих місць на підприємстві, яке створюють в індустріальному парку Львова "Рясне 2".

Сума інвестицій японської компанії в Україні становитиме 75 млн доларів.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.