Міндоходів за місяць зібрало майже 17 мільярдів податків

Четвер, 15 травня 2014, 16:55

Обсяг податкових надходжень у квітні до держбюджету становив 16,7 млрд грн, що перевищило індикативний план Міністерства фінансів, а також показник квітня 2013 року.

Про це в ході брифінгу в Кабінеті міністрів заявив перший заступник міністра доходів і зборів України Ігор Білоус, передає "УНІАН".

"У квітні надходження - 16,7 млрд гривень податкових надходжень. Це більш як 100% на квітень 2013 року. Ми виконали індикатив Мінфіну і досягли своєї мети", - сказав Білоус.

При цьому він зазначив, що обсяг переплат податків поступово знижується: з податку на прибуток - на 400 млн гривень, а з ПДВ - на 100 млн гривень.

Одночасно обсяг відшкодувань з ПДВ збільшується: у квітні, за словами Білоуса, він становив 4,2 млрд гривень.

У свою чергу, заступник міністра доходів і зборів, що займається митною сферою, Віталій Науменко додав, що по лінії митниці обсяг надходжень становив 10,5 млрд гривень.

"У квітні митними органами направлено до державного бюджету 10,5 млрд гривень. Фактично це становить, якщо говорити про загальний фонд, 95% від очікуваних показників, а з розрахунком спеціальних фондів буде ще більше. Практично ми підійшли до 100%.

Якщо порівняти з березнем 2014 року, надходження зросли на 2,4 млрд гривень. Сума дуже істотна", - сказав Науменко.

Раніше міністр фінансів Олександр Шлапак зазначав, що дефіцит зведеного бюджету, без урахування дефіциту НАК "Нафтогаз України", в січні-квітні 2014 року становив 0%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!