Голова НБУ просить українців "терпіння та підтримки"

Середа, 9 квітня 2014, 18:01

Ситуація в економіці України зміниться, але на даний час слід запастися терпінням, оскільки ні за два місяці, ні за півроку виправити помилки минулих років неможливо.

Про це заявив голова Національного банку Степан Кубів, звертаючись до громадян, що пікетують будівлю НБУ, пише "УНІАН".

"Крок за кроком ми змінимо країну. Але я прошу на даний момент терпіння і підтримки. За два місяці, за півроку одержати якість від того, що відбувалося за минулі роки, неможливо", – сказав він учасникам мітингу, які вимагали негайної стабілізації економічної ситуації в країні і заявили про свій намір у разі невиконання цієї вимоги через тиждень провести протестні акції в усіх областях України.

"Я прошу дати можливість працювати. Сьогодні наша третя зустріч. Я відкритий для вас, але я повинен інтелектуально працювати", – сказав Кубів і закликав громадян повірити йому і допомогти в цьому.

Також голова НБУ повідомив, що в поточному місяці перерахував 75% своєї зарплати на потреби армії.

"Я вважаю, що це правильно, і я робитиму це й далі", – додав Кубів.

Нагадаємо, політична ситуація в Україні має негативну дію на банківську систему. Загальний обсяг депозитів у нацвалюті в лютому знизився на 5,1% - до 392 млрд гривень, в іноземній валюті (у доларовому еквіваленті) - на 5,8%, до 28,5 млрд доларів.

Одночасно продовжується знецінення національної валюти: станом на 9 квітня вартість долара США на міжбанківському ринку України досягла 12,45 грн/дол.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!