МВФ сьогодні прийме рішення щодо кредиту Україні

Середа, 30 квітня 2014, 09:55

Рада директорів МВФ сьогодні на своєму засіданні має намір ухвалити рішення про програму співпраці з Україною, яка передбачає надання нашій країні кредиту обсягом 14-18 млрд доларів протягом двох років.

Про це пише "УНІАН".

За словами керівника департаменту зовнішніх зв'язків МВФ Джеррі Райс, МВФ отримав всі необхідні документи від уряду України, рішення фонду буде прийняте 30 квітня.

Раніше міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета зазначав, що Кабінет міністрів очікує остаточного рішення Ради директорів МВФ щодо програми співпраці з Україною до кінця квітня.

За його словами, обсяг першого траншу кредиту від МВФ може становити близько 3 млрд доларів.

За словами міністра фінансів Олександра Шлапака, Україна розраховує отримати від Міжнародного валютного фонду близько 16,8 млрд доларів у рамках дворічної кредитної програми "стенд-бай".

МВФ є ключовим кредитором України. У березні на рівні роботи місії МВФ було досягнуто попереднього рішення про надання нашій країні дворічної кредитної програми стенд-бай обсягом 14-18 млрд доларів.

Як очікується, ця програма відкриє для України пакет додаткової фінансової допомоги. Протягом двох років співпраця з МВФ дозволить Україні отримати макрофінансову допомогу від США, країн ЄС і Японії загальним обсягом близько 27 млрд доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!