Суд змусив заплатити "Енергоатом" 2 мільйони за невиконані роботи

Четвер, 3 квітня 2014, 12:36

Суд стягнув з державного підприємства "НАЕК "Енергоатом" 2,35 млн гривень на користь ТОВ "Промислові захисні покриття".

Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 24 березня, пишуть "Наші гроші".

Протягом серпня-листопада 2007 року фірма виконала  незаплановані позадоговірні роботи на Рівненській АЕС на вказану суму і суд зобов’язав їх оплатити.

У липні 2006 року Рівненська АЕС найняла ЗАТ "Укратоменергобуд" виконати ремонтні роботи по гідротехнічних спорудах.

У червні 2007 року "Укратоменергобуд" уклав договір із субпідрядником - ТОВ "Промислові захисні покриття", а та окрім всього іншого виконала позадоговірні роботи.

Фірма пояснила, що термінове здійснення таких робіт було зумовлене необхідністю вчасно провести основні ремонтні роботи. І в такому разі  АЕС не змогла б використовувати гідротехнічні споруди, які забезпечують роботу та безпеку атомної електростанції.

Засновниками броварського ТОВ "Промислові захисні покриття" є киянка Марина Ситнік і Юрій Карнюшкін з Конотопа.

ПАТ "Укратоменергобуд" очолює Валерій Штогрін. 89% акцій підприємства володіє ТОВ "Енергетичнi iнвестицiї", засновником якої донедавна був Штогрін. Нинішньою засновницею "Енергетичних iнвестицiй" є Юлія Лучікова, директором фірми з 2007 року є Людмила Беда.

Протягом 2008-2011 років ЗАТ "Укратоменергобуд" виграло підряди на суму 1,16 млрд грн.

Зокрема, на будівництво транспортної розв’язки на примиканні проспекту Науки до Столичного шосе у Києві - 780 млн грн., на будівництво під’їзної дороги від Червонозоряного проспекту до аеропорту "Київ" (Жуляни) - 174 млн грн, на будівництво нового офісу Генпрокуратури- щонайменше 147 млн грн.

У свою чергу ТОВ "Промислові захисні покриття" у 2012-2013 роках виграло в "Енергоатома" державні тендери на суму 16,55 млн грн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!