Consmin Боголюбова хоче випустити єврооблігації на 400 мільйонів

Середа, 23 квітня 2014, 20:34

Компанія Consolidated Mineral з основними активами в Австралії і Гані, підконтрольна українському бізнесменові Геннадію Боголюбову, оголосила про плани розмістити евроблігаціі на 400 мільйонів доларів з погашенням в 2020 році.

Як зазначається в повідомленні компанії, залучені кошти планується частково направити на викуп єврооблігацій з погашенням в 2016 році, погашення частини позик акціонера і загальнокорпоративні потреби.

Передбачається, що папери пройдуть лістинг на Люксембурзькій фондовій біржі і будуть торгуватися на ринку Euro MTF.

Як повідомлялося, наприкінці березня цього року Consmin повідомила про плани викупити половину своїх єврооблігацій-2016 з купоном 8,875% річних, що обертаються на ринку, на загальну суму 112,493 млн доларів. Викуп був намічений на дату купонного платежу 1 травня за ціною 104,4375% від номіналу.

Consmin займається розвідкою, видобутком, переробкою і реалізацією марганцевих руд, а також управляє значним портфелем інвестицій. Штаб-квартира знаходиться на острові Джерсі для централізації маркетингу і торгових операцій.

Інтерфакс-Україна

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.