Росія визнала проблеми з економікою через захоплення Криму - ЗМІ

Середа, 16 квітня 2014, 19:28

Міністр економіки РФ Олексій Улюкаєв визнав уповільнення розвитку російської економіки, зокрема, через "погіршену міжнародну ситуацію" і "втечу капіталу", з якими зіткнулися росіяни після захоплення у березні українського півострова Крим.

Про це повідомляє польське агентство РАР з посиланням на дані російських інформаційних агентств.

Улюкаєв під час свого виступу у російській Думі сказав, що за перші три місяці року інвестори вивели з Росії більше коштів, ніж за весь минулий рік, а економічна ситуація була найважчою за останні 5 років.

"Окрім внутрішніх чинників, додалася невпевненість на глобальних ринках, відплив капіталу, відсутність готовності інвесторів ухвалювати інвестиційні рішення у важкій міжнародній ситуації, що виникла за останні два місяці", - сказав міністр.

Він відзначив, що за перший квартал російська економіка збільшилася на 0,8%.

РАР відзначає, що раніше експерти прогнозували зростання на 2,5%.

Міністр також повідомив, що Росія може подати скаргу на США до Світової торговельної організації через американські санкції проти чотирьох російських банків, введені за захоплення Криму.

УНІАН

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.