За три роки ДУСя натренувала льотчиків Януковича на 7 мільйонів

Субота, 29 березня 2014, 09:55

ДАП "Україна" ДУС уклало угоду з ТОВ "Авіаційний сертифікаційно-тренувальний центр "Скай" на профпідготовку та сертифікацію льотного складу за 513 тис гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Йдеться про початкову, теоретичну, тренажерну та льотну підготовку, підтвердження/відновлення, підвищення кваліфікації та перепідготовка на льотного складу на повітряне судно типу А-319/320 (Airbus).

Скільки саме пілотів мають підготувати за ці кошти - невідомо.

Тендер провели за неконкурентною процедурою "у одного учасника", посилаючись на те, що "Скай" є в Україні єдиним сертифікованим підприємством, яке надає послуги у сфері середньої професійно-технічної освіти по вказаних літаках.

Донецьке ТОВ "Авіаційний сертифікаційно-тренувальний центр "Скай" зареєстровано на донеччанина Олега Неліповича, донеччанку Олену Гамаюнову, а також мешканця Москви Вадима Кіма.

Замовляти навчальні послуги цій фірмі "Україна" почала у 2011 р., за цей час фірма отримала підрядів на 4,97 млн грн.

Загалом же за цей період, без урахування нинішнього замовлення, авіаційне підприємство ДУС виділило на підготовку льотного складу літаків та гелікоптерів 7,22 млн грн.

Нагадаємо, Держуправління справами обслуговує президента, Кабмін, Верховну раду, РНБО тощо.

У березні 2014 року прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що всі члени Кабміну будуть літати регулярними рейсами, користуватися ж іншими варіантами перельотів будуть тільки за умови надзвичайної ситуації та відсутності прямого рейсового сполучення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!