Мінекологі​ї відмовилос​я від реконструк​ції заводу "Енергія" за "кіотські" кошти

Понеділок, 3 лютого 2014, 15:54

Мінекології відмовилося від реконструкції сміттєспалювального заводу "Енергія" за рахунок коштів, виручених від продажу Японії одиниць скорочення викидів.

Про це повідомив профільний міністр Олег Проскуряков на прес-конференції в Києві у вівторок, передає "Інтерфакс-Україна".

"Завод "Енергія" за ці кошти робитися не буде ... Там (у проекті реконструкції "Енергії") немає скорочення викидів СО2, що є необхідною умовою для фінансування за рахунок "кіотських "коштів", - сказав він.

Проскуряков додав, що Київська держміськадміністрація і "Київенерго" проводять переговори з кількома компаніями про вкладення коштів у реконструкцію "Енергії".

Як повідомлялося, в 2012 році заступник міністра екології та природних ресурсів Дмитро Мормуль заявив, що Японія погодила реконструкцію заводу "Енергія " за рахунок коштів, виручених від продажу цій країні одиниць скорочення викидів.

У рамках реконструкції київського сміттєспалювального заводу "Енергія" заплановано довести його потужність до 350 тис. тонн відходів на рік, встановити генерувальне обладнання та системи фільтрації викидів.

Завод "Енергія" належить Києву, проте експлуатує його ПАТ "Київенерго".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!