Водоканал Бойка замовив заводу Фірташа послуг на 15 мільйонів

Вівторок, 25 лютого 2014, 13:03

ТОВ "Таун Сервіс" уклало угоду з ПрАТ "Северодонецьке об’єднання Азот" на послуги каналізаційні.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди становить 15,12 млн гривень.

Як зазначається, послуги замовлено на 2014 рік у розмірі 6 000 000 м.куб.

Тендер проведено за процедурою закупівлі в одного учасника у зв’язку з відсутністю конкурентів, бо "Северодонецьке об’єднання Азот" займає монопольне становище на ринку, пише видання.

У 2009 році ТОВ "Таун Сервіс" отримало у концесію майновий комплекс КП "Сєвєродонецькводоканал". Також представники компанії заявляли про бажання взяти в концесію водоканали Лисичанська і Рубіжного.

Власником "Таун Сервісу" є ТОВ "Хімічно-промисловий альянс", яким володіє кіпрський офшор "Діренс Вентурес Лімітед" і Антон Чернецов.

Раніше засновниками "Таун Сервісу" напряму були Антон Чернецов і "ДВ Корпорейшн Лімітід", яка контролюється оточенням Юрія Бойка. Батько Антона Чернецова Олександр Чернецов є головним інженером Рубіжанського казенного заводу "Зоря", яким раніше керував нинішній віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко.

Також "Хімічно-промисловий альянс" володіє ТОВ "Лисичанська вода", яке отримало у концесію "Лисичанськводоканал", ТОВ "Вода Рубіжанська", ТОВ Білоцерківвода - тримає у концесії "Білоцерківводоканал".

Як писала "Економічна правда", 13 лютого на сесії Білоцерківської міської ради мало розглядатись питання концесії білоцерківської тепломережі і основними претендентами називають те ж угруповання, що стоїть за концесією "Білоцерківводоканал".

Власником "Северодонецького об’єднання Азот" є кіпрська компанія "Остхем Венчерс Лімітед", що контролюється Дмитром Фірташем.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!