Нардеп пропонує терміново призначити спостерігачів за НБУ і Держказначейством

Понеділок, 24 лютого 2014, 16:16

Позафракційний народний депутат Юрій Дерев'янко закликає Верховну Раду призначити спостерігачів в Національному банку та Держказначействі.

Про це він сказав на Погоджувальній Раді, повідомляє прес-служба депутата.

"Для того, щоб припинити те розграбування, яке зараз може бути. Пропоную, по-перше. Призначити від Верховної Ради уповноваженого по Держказначейству і Національному банку. Для того, щоб до призначення відповідних легітимних керівників, не було здійснено жодних дій, спрямованих на розграбування", - заявив він.

"Друге – нам зараз дуже важливо мати рівень довіри до Верховної Ради серед людей, які відстояли свої права і "зламали" Януковича. Саме для цього нам не тільки потрібно, щоб їхні представники були в Уряді, а представники людей з Майдану повинні бути в Уряді", - додав він.

Дерев'янко закликав інших депутатів підтримати відповідний законопроект.

"Нам сьогодні необхідно, щоб ми ухвалили Закон, який я сьогодні подам і який передбачає представництво людей у Верховній Раді з метою дозволити їм обговорювати законопроекти, по яких ми приймаємо рішення", - сказав нардеп.

"Ми повинні дати можливість внести зміни у регламент, щоб був представник від Майдану. Це може бути Рада Народної довіри Майдану, але обов'язково з правом голосу щодо того чи іншого законопроекту", - підкреслив він. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!