Сбербанк хоче стягнути з "Запоріжсталі" та її ростовської "онучки" 84 мільйони

Вівторок, 18 лютого 2014, 17:09

Арбітражний суд Ростовської області на попередньому засіданні 3 квітня розгляне позови Сбербанку РФ до "Запоріжсталі" і ТОВ "Ростовська вугільна компанія" про солідарне стягнення заборгованості на загальну суму 84,185 мільйона доларів.

Згідно з матеріалами Вищого арбітражного суду РФ, Сбербанк має намір стягнути заборгованість за двома договорами про відкриття непоновлюваних кредитних ліній від 29 жовтня 2009 року в розмірі 19,372 млн доларів і 54,416 млн доларів а також за договором від 29 грудня 2011 року на суму 10,397 млн доларів.

Відповідачами також є ТОВ "Центральна збагачувальна фабрика "Шолоховська", ВАТ "ВО "Шолоховське", ТОВ "Вантажно-транспортне управління "Шолоховське" і ТОВ "Торговий дім "Шолоховський".

Крім цього, обласний арбітражний суд прийняв у виробництво ще 21 позов Сбербанку до "Ростовської вугільної компанії" про звернення стягнення на заставлене майно за договорами застави та іпотеки. Попередні засідання за цими позовами відбудуться в березні.

Як повідомлялося раніше, ТОВ "Ростовська вугільна компанія" створено в 2005 році для реалізації проекту будівництва шахти "Бистрянська №1,2" в Ростовській області. У червні 2006 року ТОВ перемогло в аукціоні на право користування надрами з метою розвідки і видобутку кам'яного вугілля на ділянці "Бистрянська №1,2".

Спочатку введення шахти в лад було намічене на 2011 рік, а планований обсяг інвестицій у реалізацію проекту будівництва шахти оцінювався в суму більше 4 млрд рублів. Після цього терміни введення неодноразово переносилися, а кошторисна вартість будівництва шахти була збільшена до 9,1 млрд рублів.

Повідомлялося також, що на прес-конференції 18 лютого міністр промисловості та енергетики Ростовської області Олександр Гребенщиков повідомив, що "Запоріжсталь" розглядає можливість продажу "Ростовської вугільної компанії".

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!