"Лемтранс" Ахметова інвестував у модернізацію більше 100 мільйонів

Середа, 12 лютого 2014, 13:26

ТОВ "Лемтранс", найбільша в Україні транспортно-експедиторська компанія, в 2013 році інвестувало в модернізацію виробництва 10,1 млн гривень.

Про це йдеться в прес-релізі компанії, пише "Інтерфакс-Україна".

"Лемтранс" модернізував, зокрема, виробничі потужності орендованих вагоноремонтних депо у Волновасі (Донецька обл) та Дніпродзержинську (Дніпропетровська обл).

Згідно з повідомленням, виробничий комплекс вагонних депо поповнився більш ніж 50 од обладнання.

Крім того, оновлений цех автоконтрольного пункту, запроваджено спеціальний фрезерний верстат для обробки наплавлених поверхонь автозчеплення у вагоноремонтному депо у Волновасі. Введено також в експлуатацію автоматизований комплекс підбору і контролю параметрів деталей буксового вузла.

У Дніпродзержинському вагоноремонтному депо встановлено стенд для випробування гальмівної системи вантажних вагонів після ремонту для складального цеху, також введена в експлуатацію автоматизована установка для підбору внутрішніх кілець підшипників.

"Лемтранс" надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно- експедиторське обслуговування внутрішніх та експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Групі "Систем Кепітал Менеджмент" Ріната Ахметова належить 100% статутного капіталу "Лемтранс".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!