Молочна група Єремеєва купила Канівський маслосирзавод - ЗМІ

Четвер, 30 січня 2014, 09:03

"Західна молочна група" придбала Канівський маслосирзавод - головний актив колись однієї з найбільших молочних корпорацій країни "Клуб сиру".

Про це пише "Комерсант-Україна".

Як повідомляється, в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку ПАТ "Канівський маслосирзавод" повідомило, що 23 січня акціонери компанії змінили голову наглядової ради.

Замість кіпрської Yratia Holdings Ltd наглядову раду підприємства очолила Monteforte Holding Ltd , яка володіє 95,7 % акцій заводу. Крім цього, акціонери Канівського маслосирозаводу вирішили ліквідувати ПАТ "у зв'язку з економічною недоцільністю продовження господарської діяльності".

Як стало відомо виданню, такі дії акціонерів маслосирозаводу пов'язані зі зміною його власника.

Джерело в одній з українських молочних компаній розповіло, що контроль над активом отримала "Західна молочна група" (ТМ "Комо" ), що входить до групи "Континіум" підприємців Ігоря Єремєєва і Степана Івахіва.

"Очевидно, що всі зміни, які там відбуваються, пов'язані саме зі зміною власників" , - вважає співрозмовник.

 В "Континіумі" і "Західній молочній групі" цю інформацію не коментують.

Проте джерело, близьке до операції, підтвердило, що Канівський маслосирзавод купує "Західна молочна група".

"Але угода ще не закрита" , - уточнив співрозмовник.

Канівський маслосирзавод - одне з найбільших українських сироварних підприємств. Є головним активом корпорації "Клуб сиру" - колись однієї з найбільших молочних компаній України. Потужності заводу дозволяють виробляти 65 т твердого сиру і 5,1 т масла на добу. У 2012 році виручка становила 448,2 млн грн, чистий прибуток - 34,5 млн грн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!