Арбузов закликав "тимчасовий уряд" працювати ще наполегливіше

Середа, 29 січня 2014, 11:22

Виконуючий обов'язки прем'єр-міністра Сергій Арбузов вважає, що тимчасовий склад уряду має працювати "ще наполегливіше".

Про це він сказав відкриваючи засідання Кабміну у середу.

За словами Арбузова "весь світ сподівається на глобальне економічне пожвавлення. І це безумовно позитивно відобразиться і на економіці України".

"Доки попит на світових ринках не відновився, держава повинна вживати стимулюючих заходів. Але коштів та інвестицій не так і багато", - попередив він.

"У фокусі уряду - послідовність реалізації реформ, визначених президентом України: подальша дерегуляція, зниження корупції, підвищення енергоефективності", - сказав Арбузов.

В.о. прем'єра доручив міністру економічного розвитку, міністру фінансів, міністру доходів активізувати діалог та відповідні заходи з інвесторами.

"Той факт, що склад уряду є тимчасовим говорить про те, що ми повинні працювати ще наполегливіше", - зазначив Арбузов.

Він також повідомив, що Україна розраховує найближчим часом отримати другий транш за кредитом РФ у розмірі 2 млрд доларів.

"Значним фактором фінансової стабільності стали домовленості президентів України та Росії. Зокрема, про надання кредиту нашій країні. Ми вже отримали перший транш у розмірі 3 млрд доларів та очікуємо вже найближчого часу отримати другий транш у розмірі 2 млрд доларів", - сказав Арбузов.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!