Загазованість Києва будуть моніторити за 1,5 мільйони

Середа, 29 січня 2014, 10:57

КП "Лік" міста Києва 5-23 грудня уклав угоди на придбання обладнання і послуги щодо моніторингу атмосферного повітря на суму 1,41 мільйона гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

За інформацією видання, ТОВ "Будівельний центр "Аюдар" Світлани Кулик за 0,35 млн гривень має обстежити автомагістралі Києва для встановлення автотрасових газоаналізаторів.

ТОВ "Лексен" Руслана Карлова заплатять 0,22 млн гривень за відновлення функціонування стаціонарного посту спостереження за станом атмосферного повітря і 0,84 млн гривень за оновлення програмного забезпечення з метою створення та забезпечення функціонування єдиної автоматизованої інформаційно-аналітичної системи екологічного моніторингу довкілля міста Києва.

Водночас ще три тендери від КП "Лік" було відмінено рішеннями Антимонопольного комітету за зверненням ТОВ "Експертцентр Україна" чиї дешевші пропозиції були відхилені замовником.

Антимонопольний комітет визнав правомірним відхилення пропозицій скаржника, але водночас встановив, що пропозиції переможця також не відповідали документації конкурсних торгів.

Антимонопольний комітет своїм рішенням відмінив закупівлю послуги з проектування пересувної екологічної лабораторії для інспекційного моніторингу атмосфери, стану водних об’єктів та ґрунтів міста. На цій закупівлі замовник акцептував пропозицію ТОВ "Сфера-КМ" Сергія Штефюка вартістю 0,13 млн гривень.

Також Антимопольний комітет відмінив процедуру закупівлі десяти трасових газоаналізаторів. Замовник акцептував заявку ТОВ "Будівельний центр "Аюдар" вартістю 0,76 млн гривень.

Відмінено закупівлю послуг з відновлення функціонування в місті Києві стаціонарних постів спостереження за станом атмосферного повітря. Замовник акцептував пропозицію ТОВ "ІТ-ленд" Ігоря Ведмеденка вартістю 0,98 млн гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!