Засновник "В контакте" продав свою частку в компанії

П'ятниця, 24 січня 2014, 20:28

Засновник соціальної мережі "В контакте" Павло Дуров продав свою частку в компанії Івану Тавріну - гендиректору "Мегафону" і співвласнику холдингу ЮТВ.

Про це "Ведомостям" розповіли партнер "В контакте", джерело в структурах Усманова і людина, близька до акціонерів соціальної мережі.

За словами одного з них, ця угода відбулася ще в грудні 2013 року. Суму угоди з'ясувати не вдалося, але один зі співрозмовників "Ведомостей" чув, що вона могла пройти, виходячи з оцінки "В контакте" в 3-4 млрд доларів.

Гендиректор USM Advisors Усманова Іван Стрешинський не став коментувати цю інформацію, переадресувавши "Ведомости" до Дурова і Тавріна.

Дуров не відповів на питання, а представник компанії Георгій Лобушкін повідомив, що не коментує акціонерні питання. Таврін попросив передзвонити йому в понеділок.

Чутки про те, що Дуров веде переговори про продаж своєї частки в "В контакте" активно ходили з минулого року. Дуров володів 12% соціальної мережі, ще 40% - у Mail.ru Group, 48% - у фонду UCP Іллі Щербовіча, пише видання.

Представник UCP так відповів на запитання "Ведомостей": "Долю Дурова "В контакте" викуповували не ми".

А джерело, близьке до акціонерів соцмережі, повідомило, що новий власник ще не був представлений раді директорів, але "мабуть, це відбудеться найближчим часом".

Як наголошується, на цьому тижні в компанії відбулися серйозні кадрові перестановки. З компанії пішли віце-президент Ілля Перекопський і його брат Ігор, який працював фінансовим директором.

Також "В контакте" оголосила про нові призначення. У компанію прийшли відразу три топ-менеджери, що працювали в структурах Усманова. Виконавчим директором соцмережі став Дмитро Сергєєв, який раніше працював гендиректором ВД "Комерсант".

Як наголошується, зв'язками з інвесторами в компанії займеться Борис Добродєєв, син керівника ВГТРК Олега Добродєєва. А фінансовим директором "В контакте" став Олександр Третьяков, який раніше працював в 4G-операторі "Скартел".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!