"Укрзалізниця" отоварилася у Ахметова на 1,2 мільярда

Середа, 22 січня 2014, 09:22

ДП "Укрзалізничпостач" січня за результатами тендеру уклало угоди з ТОВ "Метінвест-Україна" на постачання товарів на загальну суму 1,19 млрд гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

З цієї суми 1,02 млрд гривень фірма Ріната Ахметова отримає за рейки, ще 0,17 млрд гривень - за підкладки й накладки.

Єдиним конкурентом було ПП "Донспецстрой". Власником і директором є Олександр Недогибченко. Вигравати тендери фірма почала весною 2011 року і за цей час отримала замовлень на 7,44 млн гривень.

Фірма зареєстрована у Донецьку за адресою Стратонавтів, будинок 264А з контактним телефоном (062) 389-65-66. За цією ж адресою та з цим же контактним номером зареєстрована фірма з аналогічною назвою - ТОВ "Торгівельний дім "Донспецстрой". Його основним власником і директором є Сергій Матюхов.

Окрім того на цій же адресі приписане ТОВ "Торгівельний дім "Оргсинтез", яке належить Ларисі Шишацькій, дружині губернатора Донеччини, сам Шишацький був співвласником до кінця 2011 р. Директором фірми Шишацьких також є Сергій Матюхов.

Андрія Шишацького називають людиною Ріната Ахметова, оскільки він довгий час працював менеджером на підприємствах СКМ, зокрема очолював Харцизький трубний завод, що належить "Метінвесту".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!