Азаров доручив міністерствам передати об'єкти для приватизації на 20 мільярдів

П'ятниця, 17 січня 2014, 19:52

Прем'єр-міністр Микола Азаров протокольним дорученням доручив чотирьом міністерствам передати для приватизації Фонду держмайна в кінці 2013 року - першій половині 2014 року об'єкти загальною вартістю 19-20 мільярда гривень.

"Мінпромполітики має забезпечити передачу власності на приватизацію в обсязі 7-8 млрд гривень, Мінагрополітики - 2 млрд гривень, Міненерговугілля - 8 млрд гривень, Мінінфраструктури - 2 млрд гривень", - йдеться в повідомленні ФДМ.

Фонд сподівається, що передача цих об'єктів дозволить йому забезпечити перерахування до держбюджету від приватизації 19-20 млрд гривень.

У той же час ФДМ не уточнює, про які конкретно об'єкти йдеться.

Як повідомлялося, в 2013 році надходження від приватизації становили 1,48 млрд гривень при початковому плані 10,9 млрд гривень, при цьому основний обсяг забезпечив продаж акцій "Донбасенерго". У грудні уряд знизив план до 1,45 млрд гривень, замінивши недонадходження держпозики.

Уряд запланував у держбюджеті-2014 зростання фінансування за рахунок приватизації до 17 млрд гривень, а Бюджетний комітет запропонував збільшити їх ще на 1,2 млрд гривень.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!