Залізниця заправилась у віргінського офшору Єремеєва на 2,6 мільярда

Вівторок, 14 січня 2014, 14:47

ДП "Укрзалізничпостач" за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "ВОГ Аеро Джет" на постачання 200 тис тонн дизпалива на загальну суму 2,62 млрд гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" повідомляється у "Віснику державних закупівель".

Замовлено 188 тис тонн звичайного дизельного пального і ще 12 тис тонн - підвищеної якості (Євро). Обидва види фірма постачатиме залізниці по 10,93 гривень за літр (без ПДВ), тобто 13,12 гривень за літр (з ПДВ).

Станом на 9 січня середня роздрібна ціна на дизпаливо в Україні становить 9,63 гривень за літр, а максимальна - 10,29 гривень літр.

Фірма "ВОГ Аеро Джет" входить у групу "Континіум" народного депутата (позафракційного) Ігоря Єремеєва.

Компанію заснували у травні 2012 році. Офіційними власниками наразі є Світлана Юраш і віргінський офшор "Сквеад Інвестментс Лімітед". Разом з тим до 2013 р. основна частка в компанії була записана на  ТОВ "Московський міст ЛТД", воно в свою чергу на ТОВ "Вест Ойл Груп", що тоді належало кіпрській "ОВГ Оіл Вест Лімітед", а тепер - нідерландській компанії зі схожою назвою - "Вест Оіл Груп Холдінг Б.В."

За даними "ВДЗ",  раніше компанія "ВОГ Аеро Джет" який тендерів не вигравала.

Єдиним конкурентом фірми на цьому тендері стало ТОВ "Укрпостач-Нафтотрейд". Фірма була зареєстрована у Луцьку у 2004 р. під назвою ТОВ "Континіум-Льон-Контракт-Мрія".  З 2010 р. власником фірми є та сама кіпрська компанія "ОВГ Оіл Вест Лімітед". З 2011 року "Укрпостач-Нафтотрейд" отримав підряди "Укрзалізниці" на 5,66 млрд грн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!