Королевська каже, що видала на соцдопомогу 3,2 мільярда

П'ятниця, 10 січня 2014, 20:58

В Україні повністю профінансовано перший транш державних соціальних допомог за січень.

Про це повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська, повідомляє прес-служба.

"За оперативною інформацією, Держказначейство переказало 3,2 млрд гривень на фінансування першого траншу державних соціальних допомог за січень, що відповідає поданим заявкам. Таким чином, уже з наступного тижня усі, хто одержує допомоги по малозабезпеченості, сім’ї з дітьми, діти-інваліди та інваліди з дитинства мають почати одержувати ці виплати", - сказала вона.

На даний час кошти вже перераховані в регіони, після чого будуть направлені в райони, а далі надійдуть до поштових відділень та банківських установ, які і здійснюють безпосередньо виплати.

Королевська нагадала, що затверджений Кабміном порядок проведення таких виплат передбачає фінансування першого траншу до 10 числа щомісяця. Для того, щоб через тривалісвята не відбулося порушення цього графіку, документи на виплати почали збирати ще у грудні 2013 року.

"На селекторній нараді, що проходила наприкінці грудня, регіональним управлінням соціального захисту було доручено заздалегідь підготувати усі необхідні для проведення фінансування виплат документи. Це дозволило у стислі строки в перші ж робочі дні подати відповідні заявки до Міністерства фінансів", - сказала вона.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!