Банк Жеваго рефінансував єврооблігації

П'ятниця, 10 січня 2014, 16:18

Власники єврооблігацій банку "Фінанси та кредит" на суму 95 млн доларів з терміном обігу до кінця січня 2014 погодилися провести їх рефінансування.

Про це йдеться в повідомленні банку, передає "УНІАН".

Згідно з повідомленням, в листопаді 2013 держателям єврооблігацій було запропоновано обміняти цінні папери частково на готівкові кошти і частково на єврооблігації з терміном обігу до кінця січня 2019 року. Голосування з даного питання відбулося 9 січня 2014 року.

"За результатами голосування більш трьох чвертей учасників при необхідному кворумі прийняли рішення про рефінансування єврооблігацій з терміном обігу до січня 2019 і з купонною ставкою 9,25%, а також про дорозміщення єврооблігацій на загальну суму 100 млн дол", - йдеться в повідомленні банку.

Також повідомляється, що організатором операції виступив VTB Capital (GB), емітентом нових бондів - компанія Finance & Credit UkraineBV (Нідерланди).

Основними акціонерами банку на 1 січня 2013 були компанії "Асканія" (46,55%) і F&C Realty (49,58%). У ЗМІ банк називають підконтрольним народному депутату Костянтину Жеваго.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!