Для завершення робіт на Поштовій площі потрібно ще 30 мільйонів

Четвер, 5 грудня 2013, 17:52

Підрядна організація, яка виконує будівельні роботи на Поштовій площі, готова до Нового року здати в експлуатацію другу частину тунелю, але для цього необхідне фінансування в сумі 30 мільйонів гривень.

Про це повідомили під час виїзної наради за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Михайла Костюка, передає прес-служба КМДА.

"Наразі рух у цій частині вже організовано, але через відсутність другого тунелю виникають ситуативні затори. Ми отримали завдання від голови КМДА зробити все для того, аби до Нового року чи Різдва пустити рух на цій ділянці", - зазначив Костюк.

За його словами, попри значний об’єм роботи, будівельники готові вкластися в термін, але для цього необхідне фінансування в сумі 30 мільйонів гривень.

"Ми зараз робимо все, аби зібралася бюджетна комісія й виділила 10 мільйонів, які закладені в Програмі економічного та соціального розвитку. Решту 20 мільйонів гривень міська влада проситиме в уряду", - заявив заступник голови КМДА.

Як зазначає прес-служба, враховуючи ситуацію в столиці, управлінці сходяться на думці, що питання фінансування можна буде вирішити не раніше 20 грудня, відповідно, об’єкт буде здано в експлуатацію 20 січня.

Загалом вартість реконструкції Поштової площі складає 427 млн гривень, із яких 303 вже було освоєно. Крім того, для благоустрою території буде залучено ще 101 млн гривень інвесторських коштів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!