S&P покращив прогноз рейтингів Києва

П'ятниця, 27 грудня 2013, 09:31

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's поліпшило прогноз рейтингів Києва з "негативного" ​​на "стабільний".

Про це йдеться в повідомленні рейтингового агентства, передають "Українські новини".

"Служба кредитних рейтингів Standard&Poor's переглянула прогноз по рейтингах Києва з "негативного" на "стабільний" і підтвердила довгостроковий кредитний рейтинг міста на рівні В-", - йдеться у ньому.

Перегляд прогнозу обумовлений аналогічною рейтинговою дією відносно суверенних рейтингів України.

"Рейтинг Києва відображає нашу оцінку української системи міжбюджетних відносин як "волатильною і недофінансованою". Негативний вплив на рейтинг надають обмежена фінансова гнучкість міста, слабкі показники виконання бюджету, низька якість фінансового управління, "дуже негативні "показники ліквідності, високе боргове навантаження і пов'язані з цим валютні ризики, а також значний обсяг умовних зобов'язань", - відзначає S&P.

Разом з тим на рівень рейтингу Києва сприятливо впливають роль міста як адміністративного та економічного центру України і досить диверсифікована економіка з високим рівнем добробуту, який у декілька разів перевищує середній показник по країні.

Відповідно до рейтингової шкали S&P, рейтинг рівня В свідчить про досить високу уразливості емітента за наявності несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов, однак у цей час є можливість виконання боргових зобов'язань у строк і в повному обсязі.

Нагадаємо, в середині грудня S&P підтвердив рейтинг Києва В-.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!