Падіння виробництва космічної галузі України становило 25-30%

Четвер, 26 грудня 2013, 15:03

Падіння виробництва на підприємствах космічної галузі України в 2013 році, за попередніми даними, становило 25-30%.

Про це на прес-конференції повідомив глава Державного космічного агентства України Юрій Алексєєв, передає УНІАН.

За його словами, за попередніми даними загальне падіння виробництва досягає близько 25-30% порівняно з минулим роком.

"В основному це за рахунок того, що відбулося різке падіння виробництва через аварію на "Південмаші", всі інші підприємства: і "Хартрон", і "Київприлад" і так далі - є зростання виробництва порядку від 1% до 5%, а от за рахунок "Південмашу" ми дуже сильно провалилися", - сказав Алексєєв.

Також він зазначив, що підприємства галузі "виробили продукції на близько 1,8 млрд гривень".

Алексєєв також повідомив, що фінансування програми було закладено на рівні 98 млн гривень, а підприємства отримали близько 40% від цієї суми, але проте основні завдання були виконані.

"Були зроблені 4 запуски: дві машини "Зеніт", одна аварійна вийшла, було запущено 2 машини за програмою "Дніпро", тобто були утилізовані дві старі бойові машини. На останній машині ми встановили рекорд Гіннеса, мало не 29 апаратів одночасно було запущено", - повідомив глава агентства.

Як повідомлялося, в жовтні поточного року голова Державного космічного агентства Юрій Алексєєв повідомив, що в процесі реалізації Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2013-2017 роки передбачено отримання комерційного доходу в обсязі 2,5 млрд гривень, непрямого - 3,24 млрд гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!