Києву обіцяють "важкі часи" через відсутність міськбюджету

Понеділок, 23 грудня 2013, 16:48

Якщо Київська міськрада не зможе вчасно прийняти головний фінансовий план міста на наступний рік, то киян чекають важкі часи.

Таку позицію озвучив перший заступник голови Київської міської держадміністрації Анатолій Голубченко, передає УНІАН.

"Якщо Київраді завадять попрацювати над розширенням бази для поповнення скарбниці і прийняти бюджет на 2014 рік, киян чекатимуть по-справжньому важкі часи. Цього не можна допустити. Київрада повинна функціонувати", - вважає Голубченко.

Він також додав, що сьогодні всі політичні сили несуть відповідальність за розблокування роботи органу самоврядування київської громади.

На його думку, результати зовнішньої політики України створили всі передумови для того, щоб уникнути негативного сценарію бюджетного процесу.

"Московські домовленості Віктора Януковича відкривають додаткові можливості для формування дохідної частини бюджету столиці на 2014 рік. Знижена закупівельна ціна російського газу. Врегулюються проблеми з експортом до Росії української продукції", - сказав Голубченко.

"Це значить, що вітчизняні, в тому числі київські, підприємства можуть розраховувати на більш прибуткову роботу, а місто - на додаткові надходження до бюджету", - вважає перший заступник голови КМДА.

Він зазначає, що особливу роль відіграють угоди про активізацію співпраці в ряді високотехнологічних галузей.

"Перспектива спільних українсько-російських проектів у літакобудуванні, приладобудуванні та інших високотехнологічних галузях - це робочі місця і додаткові бюджетні відрахування в недалекому майбутньому", - каже Голубченко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!