Hyundai Group хоче продати свої філії для погашення боргів

Неділя, 22 грудня 2013, 14:37

Один з провідних в Республіці Корея конгломератів Hyundai Group заявив про намір продати свої фінансові підрозділи з метою поліпшення ситуації з ліквідністю.

Про це повідомляє ИТАР-ТАСС.

Як наголошується, за реалізацію трьох фінансових організацій, включаючи страхову фірму Hyundai Securities, а також інших підприємств, в числі яких готель класу люкс Banyan Tree hotel, передбачається виручити 3,1 млрд доларів. Отримані кошти планується витратити на покриття боргів і можливих майбутніх витрат.

"Нашої наявної готівки буде достатньо на перші шість місяців наступного року, проте ми вирішили прийняти попереджувальні та добровільні заходи для того, щоб заспокоїти гравців на ринку", - розповіли в компанії.

Цілями майбутнього продажу фінансових компаній, яка обіцяє принести до 939,4 млн доларів прибутку, є врегулювання нинішньої кризи з ліквідністю і повернення довіри гравців ринку, пояснили в компанії.

Ці продажі проводяться в рамках реструктуризації філій, включаючи корпорацію Hyundai Asan, яка є оператором міжкорейської програми поїздок туристів в гори Кимгансан.

Даний проект закритий з 2008 року після того, як північнокорейський вартовий на цьому гірському курорті застрелив південнокорейську туристку, яка випадково потрапила у заборонену зону.

Передбачається, що реалізація плану порятунку дозволить погасити борги Групи на 1,2 млрд доларів і поліпшити ситуацію із заборгованістю трьох компаній Hyundai Group, що працюють у сфері морських перевезень, випуску вантажопідйомників та логістики.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!