У приватизації "Волиньобленерго" візьмуть участь дві компанії

Понеділок, 16 грудня 2013, 20:32

Заявки на участь в конкурсі з продажу 75% акцій енергопостачальної компанії ПАТ "Волиньобленерго" подали дві компанії.

Про це повідомили в прес-службі Фонду держмайна в понеділок після завершення терміну подачі заявок, передає "Інтерфакс-Україна".

За інформацією видання, назви потенційних покупців "Волиньобленерго" у ФДМ не розкривають.

Раніше в пресі інтерес до покупки обленерго оголосили власник Харківської ТЕЦ-5 ТОВ "Укрістгаз", підконтрольне групі VS Energy ПАТ "Житомиробленерго", а також інвестиційна компанія "Драгон Капітал".

Як зазначаэться, ФДМ 27 листопада оголосив конкурс з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону з продажу 75% акцій ПАТ "Волиньобленерго". На продаж виставлені 357,957 млн акцій обленерго за стартовою ціною 456 млн гривень. Крок торгів - 5 тисяч гривень.

Згідно з умовами, учасник конкурсу зобов'язаний протягом трьох останніх років або самостійно передавати та постачати електроенергію в обсязі мінімум 30% від обсягів виставленої на продаж обленерго, або безпосередньо або опосередковано володіти більше 50% акцій юрособи, яке відповідає цим вимогам.

До конкурсу, який відбудеться 24 грудня 2013 року в 11.00 в приміщенні ФДМ, не допускаються компанії, більше 25% яких належить державі.

Окрім держави, ще 21,19% "Волиньобленерго" володіє Garensia Enterprises Limited (Кіпр).

Як повідомлялося, ФДМ підписав 6 договорів конфіденційності в рамках конкурсу з продажу 75% акцій ПАТ "Волиньобленерго".

Такий договір підписується, якщо зацікавлена ​​компанія подає у ФДМ заявку, бажаючий ознайомитися з підприємством і додатковими документами про його діяльність.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!