У Міндоходів кажуть, що спрямували до бюджету 1,8 мільярда гривень

П'ятниця, 13 грудня 2013, 20:10

У 2013 році слідчо-оперативні підрозділи міністерства доходів і зборів спрямували до бюджету майже 1,8 мільярда гривень.

Про це заявив начальник Головного слідчого управління фінансових розслідувань міністерства доходів Анатолій Яковинець, передає прес-служба Міндоходів.

"Для впровадження норм нового Кримінального процесуального кодексу було розроблено програмні продукти, які  дозволяють по заданих параметрах виявляти підприємства, що підпадають під певні ризики, які свідчать про несумлінних суб’єктів господарювання", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, за рахунок цього було зменшено безпосередні контакти оперативно-слідчих підрозділів з підприємцями.

Так, зокрема, якщо у минулому році податковою міліцією було зареєстровано 25 тисяч заяв про злочини, то цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості лише про 12,5 тисяч злочинів.

Крім того, протягом поточного року до суду направлено майже таку ж кількість проваджень, як за минулий чи позаминулий роки.

"У кримінальних провадженнях, які розслідуються нашими слідчими, під вартою не утримується жодна особа. Для нас не важлива кількість кримінальних справ, важливі відрахування до бюджету - щоб всі збитки, завдані державі несумлінними підприємцями, були відшкодовані у повному обсязі", - наголосив Яковинець.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!