Кабмін виділив майже 300 мільйонів на демографічний держреєстр

Субота, 9 листопада 2013, 10:15

Кабінет міністрів виділив Міністерству внутрішніх справ 295,1 мільйона гривень на створення і функціонування Єдиного державного демографічного реєстру населення.

Кошти виділені за програмою "Забезпечення виконання завдань і функцій у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб", пише ZN.UA.

Нагадаємо, 11 вересня уряд затвердив план впровадження електронних паспортів та виділив на його реалізацію до 2016 року 793,3 мільйона гривень.

"З метою реалізації цього плану в країні буде створена єдина база - демографічний реєстр. Для комплексного вирішення питання уряд України виділив до 2016 року 793,3  млн гривень", - йдеться в повідомленні.

Цивільні паспорти будуть оформлятися з моменту народження. Терміни оформлення залишаються колишніми - до 30 днів. Внутрішній паспорт, який раніше був безстроковим, в майбутньому буде видаватися на 10 років. Заміна "старого" паспорта на новий - біометричний - буде добровільною.

За попередніми оцінками, вартість нового паспорта становитиме 350 гривень.

Поліграфкомбінат "Україна", який виконує держзамовлення, сподівається налагодити виробництво біометричних паспортів до саміту Україна - ЄС, який пройде у Вільнюсі в листопаді 2013 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!