Продажі автомобільного секонд-хенду впали на 82%

Четвер, 7 листопада 2013, 20:32

Падіння продажів імпортних б/у автомобілів в Україні, що почалося у вересні після рекордного серпня, посилилося і становило -82% до попереднього місяця і -81% до результату жовтня 2012 року.

Про це повідомили в прес-службі асоціації "Укравтопром".

За даними асоціації, причиною такого різкого падіння продажів імпортного секонд-хенду став екологічний податок, ставки якого для імпортованого автотранспорту, що був в експлуатації, значно збільшуються.

Падіння торкнулося всіх сегментів авторинку, при цьому частка комерційної техніки в первинних продажах автомобілів б/у знизилася з 92% до 83%.

В результаті кількість первинних реєстрацій комерційних автомобілів, що були в експлуатації, в жовтні становило 1,4 тисяч одиниць, легкових автомобілів - 236 одиниць, автобусів - 63 одиниці.

Найбільш популярною серед автомобільного секонд-хенду маркою комерційних автомобілів і автобусів стала Mercedes-Benz: 242 комерційних автомобіля (-85% до вересня), 37 автобусів (-55% до вересня). У сегменті легкових авто - Renault (33 штуки, -73% до вересня).

Як повідомляється, незважаючи на жовтневий спад продажів, за підсумками десяти місяців 2013 первинний ринок б/у автомобілів перевищив аналогічний показник минулого року на 41%, і з упевненістю можна стверджувати, що за підсумками року позитивна динаміка збережеться, оскільки вже зараз результат 106,665 тисяч одиниць на 7% перевищує результат 12 місяців 2012 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!