Присяжнюк знову запрошує Росспоживнагляд для перевірки Roshen

Середа, 6 листопада 2013, 09:48

Україна готова повторно запросити фахівців Росспоживнагляду для інспекції кондитерських фабрик корпорації Roshen.

Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства країни Микола Присяжнюк, передає "УНІАН".

"Ми будемо ще раз запрошувати представників Росспоживнагляду і стежити, щоб вони приїхали і надали акти перевірок", - сказав Присяжнюк.

Міністр підкреслив, що попередньо вже проведено переговори з власниками Roshen та асоціацією кондитерів України. Рішення Росспоживнагляду очікується.

Нагадаємо, Україна в рамках членства в СОТ ініціювала розгляд з питання захисту інтересів українських кондитерських виробників після звернення корпорації Roshen, яка заявила про утиск її корпоративних інтересів з боку Росії.

Як повідомлялося, Росспоживнагляд у липні поточного року заборонив постачання до Росії шоколаду і цукерок, вироблених на чотирьох українських фабриках Roshen, через претензії до якості продукції.

У середині серпня на переговорах у Москві тоді ще керівник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко і міністр аграрної політики Микола Присяжнюк домовилися про механізм повернення кондитерської продукції Roshen на ринок Росії.

Тоді була запланована інспекція чотирьох українських підприємств фахівцями Росспоживнагляду. Після інспекції відомство готове було допустити українську продукцію на ринок РФ, але з контролем кожної партії. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!