"Winter Check" – активний перехід на зимовий час ®

Понеділок, 25 листопада 2013, 15:24

Київ. Автомобілі Porsche абсолютно придатні для експлуатації в суворих зимових умовах. Незалежно від погоди, температурного режиму та наявності снігового покриття чи ожеледиці, власники автомобілів Porsche можуть бути впевнені у своїй безпеці та комфорті. Для цього сервіс Porsche рекомендує належним чином підготувати автомобілі до зимового сезону та перевірити основні вузли та агрегати, на які лягає додаткове навантаження з погіршенням погодних умов.

 

Офіційний сервіс Porsche пропонує сезонну діагностику автомобілів за спеціальною ціною в рамках кампанії "Winter Check", під час якої висококваліфіковані спеціалісти перевірять рівень робочих рідин, системи двигуна, гальмівну систему та ходову частину автомобіля, електрообладнання та акумуляторну батарею, проведуть діагностику електронних блоків керування. Під час перевірки також можна отримати професійні консультації щодо особливостей експлуатації автомобіля в зимовий період та відповіді на інші технічні питання.

Дилерські центри раді запропонувати комплекти зимових коліс на весь модельний ряд з гумою, що перевірена та сертифікована виробником. Високі робочі характеристики коліс відповідають динаміці автомобілів Porsche, а їхні експлуатаційні якості перевірені в ході численних тестувань за різних температурних режимів та кліматичних умов. Наявність індексу "N" на боковій поверхні шин означає, що вони можуть використовуватися на автомобілях Porsche та відповідають вимогам виробника щодо безпеки. В дилерських центрах наявні комплекти коліс на усі моделі автомобілів Porsche, то ж їх можна придбати без затримок.

Зима передбачає чимало варіантів активного відпочинку, у зв’язку з чим дилерські центри Porsche пропонують додаткове обладнання, яке може знадобитися: так, власники автомобілів можуть придбати багажні бокси для даху автомобіля, сітки та піддони для багажних відсіків, гумові килимки, дитячі крісла тощо.

І, звичайно ж, на відвідувачів дилерських центрів чекає широкий асортимент аксесуарів та одягу Porsche, які стануть чудовими новорічними подарунками для шанувальників автомобілів. 2013 рік є ювілейним для моделі 911, якій виповнилося 50 років, то ж виробник випустив колекцію, присвячену цій події. Футболки та куртки, шкіряна галантерея, чашки та інша продукція ще довгий час нагадуватимуть про півстолітній ювілей легендарного спортивного автомобіля. Маленьким шанувальникам спортивних автомобілів задоволення принесуть санки 918 Spyder, модельки автомобілів, дитячі валізи тощо.

Скориставшись послугами офіційного сервісу Porsche, можна бути впевненим в високій кваліфікації персоналу, який проходить сертифікацію відповідно до суворих вимог виробника, якості та надійності оригінальних запчастин, які використовуються під час ремонтних робіт, відповідності додаткового обладнання вимогам заводу щодо безпеки та надійності автомобіля, а також прозорому ціноутворенні.

Отримати детальну інформацію щодо сервісних послуг, а також усього асортименту додаткового обладнання та продукції Porsche Driver’s Selection можна в салонах офіційних дилерів Porsche в Україні.

На правах реклами

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!