Фонд розміром у 250 мільйонів доларів очікує на IPO Dropbox

Четвер, 21 листопада 2013, 20:49

Група пайових інвестиційних фондів на чолі з Fidelity Investments володіє пакетом майже в 250 млн доларів в компанії Dropbox Inc, розраховуючи на великий виграш, якщо компанія системи хмарного зберігання даних зможе повторити дебют Twitter на фондовому ринку.

Про це повідомляє Reuters.

За інформацією видання, Dropbox це онлайн стартап з обміну і зберігання файлів запущений у Сан-Франциско. Компанія намагається залучити 250 млн доларів додаткового фінансування в найближчі тижні.

Це допомогло б шестирічній компанії, яка була заснована двома випускниками університету MIT, досягти оцінки вартості більше ніж 8 мільярдів доларів.

У той час як пайові інвестиційні фонди переважно вкладають гроші інвесторів в акції публічних компаній, ставка на перспективні компанії до того, як вони виходять на фондовий ринок, дає експоненціальне зростання доходу.

На думку інвесторів IPO Dropbox може відбутися на початку наступного року.

Є ознаки того, що технологічні компанії стають більш обережними щодо IPO. Деякі IPO, були відкладені, а інші пройшли за ціною нижче, ніж очікувалося. Поки що оцінка всіх ризиків проведення IPO компанії Dropbox продовжується.

В цей час, інвестори хочуть бачити компанії, які зароблятимуть відповідно до захмарних оцінок своєї вартості.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!