У Каськіва викинуть на організацію форуму майже 4 мільйони

Четвер, 21 листопада 2013, 11:38

Держінвестпроект за результатами тендерів уклало угоди на послуги з організації міжнародного інвестиційного форуму в Україні загальною вартістю 3,8 мільйона гривень.

Про це пишуть"Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається, з цієї суми 2,1 млн гривень отримає ТОВ "Гештальт Консалтінг Груп" на організацію самого форуму, що відбудеться у Києві в грудні. Як зазначено в документації, захід має відбутися за участі президента, спікера, прем’єр-міністра, членів Кабміну, представників інших органів держвлади та голів провідних українських компаній.

Серед іноземних делегатів очікують глав держав, глав урядів, представників дипломатичного корпусу в Україні, голів світових інвестиційних бізнес-структур, міжнародна преса. В обов’язки фірми входить розробка концепції форуму, організація проживання й транспортування, підготовка й оформлення місця проведення, технічне забезпечення, фото- й відеозйомка, переклад, фуршет для кофі-брейків і т.д пише видання.

Власниками "Гештальт Консалтінг Груп" є Анатолій та Людмила Тихончуки. Компанія займається консультаційними та тренінговими послугами у сфері бізнесу. Цього року Держінвестпроект Владислава Каськіва уже замовляв фірмі організацію різних заходів на 2,5 млн гривень, минулого року - на 3,55 млн гривень.

Окрім того ТОВ "Інфокон" Віктора Мітьолкіна та Оксани Северчук отримає 1,7 млн гривень на забезпечення медіа-компанії форуму у листопаді-грудні.

Фірма повинна підготувати й розмістити рекламно-інформаційні матеріали в друкованих виданнях (по одній шпальті у 10 виданнях, загалом 20 виходів) та банери у інтернет-ЗМІ (по два тижні на десяти сайтах). Список видань, де має бути розміщено рекламу, не опубліковано.

За даними "MarketingJazzz", базові бюджети для проведення загальнонаціональних рекламних кампаній по просуванню нових торгових марок коштують значно дешевше від того, що замовив Держінвестпроект.

Компанія довжиною 4-6 тижнів у друкованих ЗМІ може коштувати від 60-80 тис доларів, в інтернеті – від 10-15 тис доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!