Документи при обміні валют ніхто не відміняв - НБУ

П'ятниця, 1 листопада 2013, 13:38

При проведенні валютообмінних операцій необхідно надавати документи, що засвідчують особу.

Про це йдеться в повідомленні НБУ, передає "УНІАН".

"Останнім часом у ЗМІ з' явилася не зовсім коректна інформація щодо процедури проведення валютообмінних операцій, а саме, що НБУ дозволив здійснювати валютообмінні операції без документів", - йдеться в повідомленні.

За даними регулятора, як і раніше для проведення готівкових валютообмінних операцій необхідно пред'явити документи, що засвідчують особу, а копії цих документів повинні зберігатися разом з квитанцією про здійснення операції в документах дня банку.

У той же час банкам дозволено надавати послугу з купівлі через банківські автомати самообслуговування готівкової інвалюти у фізичних осіб: фізособа за допомогою банківського автомата самообслуговування здійснює продаж готівкової інвалюти і отримує готівкові гривні; при проведенні такої операції поточні рахунки цієї особи не задіяні.

Крім того, за операціями з використанням платіжних карток банки здійснюють конвертацію гривні в іноземну валюту в тому випадку, коли клієнт розраховується платіжною карткою за межами України; в такому випадку відсутні будь-які обмеження на здійснення таких операцій.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!