Україна посіла 112 місце в рейтингу Doing Business

Вівторок, 29 жовтня 2013, 09:05

Україна піднялася у щорічному рейтингу Doing Business на 25 позицій.

Про це пише "Комерсант-Україна".

Згідно з повідомленням, зростання позиції України в рейтингу легкості ведення бізнесу почалося минулого року, коли країна піднялася на 15 позицій. Тепер же Україна подолала ще 25 сходинок і стала лідером - Світовий банк зафіксував проведення в країні реформ у 8 з 10 досліджуваних напрямків.

Серед індексів, що формують загальний рейтинг, прогрес відсутній лише в питаннях виконання контрактів (45-е місце; падіння на 3 позиції ) і захисту прав інвесторів (128-е місце; падіння на 11 позицій).

Незважаючи на реформи, Україна втратила позиції в індексах підключення до електроенергії (172-е місце), міжнародної торгівлі (148), процедур банкрутства (45). Покращились позиції країни у сферах отримання дозволів на будівництво (зі 183-го на 41-е місце) та реєстрації прав власності (з 197-го до 97-го місця). У сфері сплати податків - ключового для бізнесу - прогрес виявився мінімальним (всього на одну позицію, до 164-го місця).

Найвищий рейтинг (13-е місце) Україна має за легкістю надання кредитів. Країна випередила Бразилію, але все ще відстає від багатьох держав СНД - наприклад, Білорусі, Киргизії і Росії.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні уряду заявив, що окремим напрямком роботи уряду повинна бутиспівпраця з міжнародними рейтинговими агентствами.

Нагадаємо, що зараз Україна в рейтингу Doing Business займає 137 місце, поліпшивши свій показник за 2011-2012 рік на 15 позицій.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!