Угода з ЄС дасть Україні ще 4 мільярди від експорту сільгосппродукції

Середа, 23 жовтня 2013, 17:22

Україна може отримати понад 4 мільярди гривень додаткових надходжень від експорту сільгосппродукції.

Про це сьогодні на IV Українському зерновому конгресі повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

За його словами, ці кошти надійдуть у разі створення Зони вільної торгівлі з ЄС. А від торгівлі зерновими Україна зможе додатково отримати ще понад 2 мільярда гривень.

"Після підписання Угоди про Асоціацію з ЄС має запрацювати її ключова складова - поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. Це стане головним механізмом економічної інтеграції України у ринок ЄС", - зазначив Присяжнюк.

За словами Міністра, в довгостроковій перспективі створення Зони вільної торгівлі вигідне не тільки для України та Євросоюзу, але і для інших торговельних партнерів України.

"Початковий ефект від скасування мит з боку ЄС, за оцінками експертів, забезпечить додаткові надходження від експорту сільгосппродукції обсягом понад 4 мільярда гривень. Зокрема, від торгівлі зерном Україна зможе додатково отримати більше 2 мільярдів гривень", - наголосив Присяжнюк.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Реклама:
powered by lun.ua