Українська делегація знову поїде поговорити з МВФ

Середа, 2 жовтня 2013, 15:05

Урядова делегація України має намір відправитися до Вашингтона для продовження переговорів з Міжнародним валютним фондом 10 жовтня.

Про це в ході круглого столу в Києві заявив член правління Національного банку Олександр Дубихвіст, передає "УНІАН".

"10 жовтня їде делегація у Вашингтон, і діалог з МВФ буде продовжений", - сказав Дубихвіст.

Нагадаємо, у липні цього року заступник керівника департаменту зовнішніх зв'язків МВФ Вільям Мюррей заявив, що Міжнародний валютний фонд може ухвалити рішення про відновлення програми співробітництва з Україною в листопаді, після того, як країну відвідає місія Фонду.

Як відомо, у листопаді 2008 року Міжнародний валютний фонд ухвалив рішення про надання Україні дворічної програми кредитування stand-by на суму близько 16,4 млрд доларів.

У 2008-2009 роках Україна одержала три транші кредиту на загальну суму 12 млрд доларів. Четвертий транш у розмірі 3,8 млрд доларів. Україна розраховувала одержати в листопаді 2009 року, проте через проведення президентських виборів кошти виділені не були.

Після схвалення влітку 2010 року нової дворічної програми stand-by майже на 16 млрд доларів. Україна одержала від МВФ перший транш у розмірі 1,89 млрд доларів. У грудні 2010 року було виділено другий транш у розмірі близько 1,5 млрд доларів.

Після цього виділення коштів за програмою було заморожене через невиконання Україною ряду взятих на себе зобов'язань, зокрема, щодо підвищення тарифів на газ і теплопостачання для населення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!