Фюле обіцяє Україні приріст ВВП більше 6%

П'ятниця, 11 жовтня 2013, 13:34

Режим вільної торгівлі з Євросоюзом, який запрацює у разі підписання Угоди про асоціацію України та ЄС, буде давати щорічно приріст українській економіці більше 6%.

Про це заявив Комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле на круглому столі у Верховній раді, передає "УНІАН".

"Ми провели оціночне дослідження, перед тим як ми почали проводити переговори, і вважаємо, що щорічний приріст ВВП України становитиме більше ніж 6%, якщо Зона вільної торгівлі буде повністю впроваджена", - сказав Фюле.

Комісар також зазначив, що для українських товаровиробників розроблені перехідні положення, які допоможуть українській економіці адаптуватися для переходу на стандарти ЄС.

"Переговори про механізми лібералізації передбачають захист економіки України, щоб зміни не проходили занадто швидко", - сказав Фюле.

Як відомо, Світовий банк погіршив прогноз зростання економіки України за підсумками 2013 року до 0% з раніше прогнозованого показника в 1%.

Нагадаємо, за версією Міжнародного валютного фонду, ВВП України за підсумками 2013 складе 0%, за версією міжнародної аудиторської компанії "Ернст енд Янг" - 1,1% , в ​​той час як ЄБРР спрогнозував падіння ВВП на 0,5%.

Згідно з державним бюджетом на поточний рік, номінальний ВВП в 2013 році повинен скласти 1,576 трлн гривень, зростання ВВП - 3,4%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!